Geologia w Obiektywie 2017

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w Konkursie fotograficznym "Geologia w Obiektywie 2017". Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczyna się już dziś i potrwa do 26 listopada 2017r. Nie zwlekajcie z wysłaniem Waszych zdjęć! Prace konkursowe należy wysłać na adres kngeol@amu.edu.pl

W tym roku, kolejny już raz, nasz Konkurs został objęty patronatem przez Redaktora Naczelnego czasopisma "GEOLOGOS" Pana prof. Tomasza Zielińskiego. Dzięki Niemu jeden z uczestników konkursu będzie mógł się cieszyć publikacją swojego zdjęcia na okładce tego słynnego czasopisma.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, który dostępny jest poniżej.

Plakat w formacie PDF: [Pobierz PDF]

Geologia w Obiektywie 2016

Drodzy Studenci!

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie fotograficznym „Geologia w Obiektywie 2016”. Piąta edycja Konkursu potrwa do 23 listopada 2016 roku, zaś nadsyłane zdjęcia będą przyjmowane do 15 listopada 2016 roku włącznie. Tak więc nie zwlekajcie, bo czas płynie… tik tak…tik tak… a do zdobycia są cenne nagrody. Więcej informacji na temat Konkursu znajdziecie na plakacie informacyjnym oraz w Regulaminie Konkursu. Powodzenia, niech wygra najlepszy!

Geologia w Obiektywie 2015

Zachęcamy wszystkich studentów Instytutu Geologii UAM do wzięcia udziału w naszym konkursie!

Spotkanie organizacyjne

Dnia 20 października 2015 roku odbyło się pierwsze spotkanie Koła Naukowego Geologów UAM w roku akademickim 2015/2016. Na spotkaniu poruszone zostały kwestie zmiany loga Koła, projektu nowej koszulki, zapraszania wykładowców akademickich do wygłaszania referatów w ramach „Geoinspiracji” oraz wyjazdów do szkół z prelekcjami dotyczącymi geologii i opisu skałek mających tworzyć kolekcję Koła.

Ponadto Iza Krechowicz przedstawiła plan wyjazdu integracyjnego Koła do Jezior, który odbędzie się w dniach 13 – 15 listopada 2015 r., a także prezes Jakub Sauermann powiedział o wyjeździe barbórkowym, który odbędzie się w dniach 26 – 29 listopada 2015 r. Spotkanie zakończyło wystąpienie ambasadorów „Geotalentu”, którzy krótko scharakteryzowali swą działalność oraz program „Geotalent”, a także przeprowadzili quiz z drobnymi nagrodami rzeczowymi.